China Europe International Business School uczelnia

Inicjatywa „Pasa i Szlaku” w Warszawie

China Europe International Business School jest najlepszą uczelnią biznesową w Azji (7. miejsce w rankingu globalnych programów MBA opracowywanym przez „Financial Times”). Posiada kampusy w Szanghaju, Pekinie, Zurychu oraz Akrze (Ghana). Uczelnia została stworzona przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej i Unię Europejską. Kształci menadżerów wyspecjalizowanych w kontekście współpracy Chin i UE.

Z China Europe International Business School nawiązaliśmy współpracę, dzięki rekomendacji. Finalnie dostaliśmy zadanie zaprezentowania tej uczelni w polskich mediach. Pretekstem stała się konferencja organizowana przez CEIBS w Warszawie na temat polsko-chińskiej współpracy gospodarczej – inicjatywy „Pasa i Szlaku”.

W rezultacie współpracy zainicjowaliśmy ponad 25 publikacji ze wzmianką o uczelni. Przedstawiciel CEIBS prof. Yuan Ding, prorektor uczelni, udzielił wywiadów do Rzeczpospolitej i Polsat News. Klient był na tyle zadowolony z obsługi i efektów, że poprosił o obsługę w Czechach i Niemczech, gdzie organizowano analogiczne wydarzenia.

Przeczytaj o wydarzeniu:
http://forumpolskochinskie.kozminski.edu.pl/

Przeczytaj komunikat prasowy:
https://proscience.pl/newsroom/chinska-inicjatywa-pasa-i-szlaku-czas-na-konkrety/


Obróć stronę aby odblokowować.