16 października 2015

Science PR wspiera polskich naukowców w Wielkiej Brytanii

Agencja Science PR rozpoczęła współpracę z Science: Polish Perspectives. To organizacja młodych naukowców, których celem jest integracja polskiego środowiska naukowego prowadzącego badania poza Polską.

Agencja Science PR nawiązała współpracę z organizatorami konferencji Science: Polish Perspectives (SPP2015), która odbędzie się pod koniec października na Uniwersytecie w Cambridge. Firma jest partnerem komunikacyjnym wydarzenia, w którym weźmie udział blisko 200 młodych naukowców z Polski związanych na co dzień z uczelniami za granicą. Umowa obejmuje doradztwo oraz działania medialne wokół wydarzenia.

– Poprzez organizację konferencji budujemy środowisko polskich naukowców, którzy pracują na co dzień poza Polską. Działania komunikacyjne są nam potrzebne, aby zwiększyć zasięg i promować pracę naukową naszych kolegów. Dlatego cieszymy się bardzo, że Science PR zaoferowało profesjonalne wsparcie w zakresie public relations – mówi Maciej Halbryt, jeden z organizatorów konferencji.

– Wokół Science: Polish Perspectives jest skupione grono młodych ludzi o fascynujących zainteresowaniach, realizujących swoje pasje badawcze na najlepszych uczelniach na świecie. To kopania wiedzy i wyników interesujących badań, które chętnie wypromujemy – mówi Natalia Osica, założycielka Science PR.

Obróć stronę aby odblokowować.