O nas

Wspieramy naukowy i technologiczny rozwój kraju poprzez inicjowanie przedsięwzięć i dialogu między światem nauki a biznesem i społeczeństwem.

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych dla i z udziałem środowiska akademickiego. Działamy w otoczeniu nauki, biznesu i społeczeństwa, bo chcemy, aby te światy częściej ze sobą rozmawiały. Od tego zależy rozwój innowacji w Polsce, Europie i na świecie. Wierzymy, że poprzez inicjowanie dialogu między środowiskiem naukowym a gospodarką i społeczeństwem mamy na to wpływ.

Powstaliśmy, bo odbiór polskiej nauki jest często nieadekwatny do rzeczywistości. Mamy w kraju utalentowanych badaczy i doskonałe ośrodki naukowe, ale zdarza się, że nikt ich nie zna. Tymczasem dostępność informacji przekłada się zarówno na liczbę wdrożonych innowacji, jak i rozwój społeczny.

W świat akademicki wnosimy nową wartość – komunikację, która rozwija naukę pod wpływem nowych kontaktów z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Firmom dostarczamy rozwiązań, dzięki którym mogą skutecznie docierać do świata akademickiego we wszystkich jego wymiarach.

Doświadczenie

Przez 7 lat zrealizowaliśmy projekty dla ponad 100 klientów. Dążymy do tego, aby łączyć ich na poziomie kolejnych przedsięwzięć.

Skuteczność

Posiadamy dziesiątki referencji, które potwierdzają naszą skuteczność i otwartość w działaniu.

Specjalizacja

Znamy specyfikę sektora akademickiego i B+R. Konsekwentnie dobieramy pojekty.

Partner merytoryczny

Znamy i rozumiemy specyfikę świata nauki i B+R. W projekty wnosimy zarówno know how z zakresu komunikacji, jak i merytorykę.

Szeroka perspektywa

Choć reprezentujemy punkt widzenia świata nauki, znamy też doskonale perspektywę biznesu.

Reputacja

90 proc. naszych klientów zwraca się do nas pod wpływem rekomendacji z rynku lub powraca.

Relacje

Zbudowaliśmy sieć partnerstw w środowisku naukowym i B+R. Na naszej orbicie są dziesiątki organizacji z tego sektora.

Rzecznictwo

Zabieramy głos w dyskusji publicznej na temat komunikacji naukowej i społecznej – nasza założycielka jest postrzegana jako ekspert w tym zakresie.

Rzetelność

Przykładamy dużą wagę do każdego słowa i źródeł informacji. Mamy wpływ na debatę publiczną.

Zespół

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, który działa na rzecz inicjowania dialogu między nauką a biznesem i społeczeństwem. W relacji z Klientami jesteśmy postrzegani jako partner merytoryczny.

Nasz zespół to stały kilkuosobowy skład zasilany przez kilkunastu specjalistów od zadań specjalnych, w tym produkcji materiałów graficznych, treści wideo, korekty językowej czy tłumaczeń, jak i sprawdzonych oraz doświadczonych ekspertów z rynku mediów i świata akademickiego, których zapraszamy do projektów.

Natalia Osica

dyrektor zarządzająca

Z naukowcami i na rzecz instytucji nauki działa od 12 lat. Doświadczenie z zakresu PR zdobywała w biznesie. Z zawodu mediator.

Michał Proszowski

account director

Obróć stronę aby odblokowować.